מסכי לדים לאירועים

Facebook Twitter Linkedin Instagram YouTube VK Xing

כאשר אתם מחפשים להוסיף מעט מודרניזציה וטאצ' אישי לאירוע, דרך מעולה לעשות זאת היא דרך מסכי לדים לאירועים. מסכי לדים מתפקדים כמו מסכי LCD ענקיים, אך יש להם יתרון כי התמונות שלהם בנויות ממקבץ של פיקסלים קטנטנים של לדים. אנחנו ב- Screen Led מספקים מסכי לדים בפנים ובחוץ לאירועים.

מסכי לדים – לאירועים הנערכים בפנים ובחוץ

באירועים עסקיים אפשר להשתמש במסך לד – מסכי לד לפרסום בתור אמצעי לפרסום בו תציגו את המידע אודות החברה שלכם בעזרת באנרים, סרטונים ומצגות. השימוש במסכי לד משתנה מאירוע לאירוע, וקיים גם שימוש בשלטי חוצות כמובן עבור פרסום

מסכי לדים באירוע שלכם יכולים להיות מרשימים מאוד וזה לא כל כך קשה להשיג אותם מאחר ומסכי לד ניתנים להרכבה די פשוטה וניתנים להובלה בקלות.

ניתן להשתמש במסכי לדים באירועי מוזיקה או באירועים כמו חתונות, בר מצוות ובת מצוות, באירועים עסקיים ובכל סוגי האירועים באופן כללי. אפשר, למשל, להראות על המסכים סרטונים, תמונות, או שידור חי מהאירוע עצמו או ממיקום אחר.

מסכי לדים אידיאליים עבור אירועים המתרחשים בחוץ. הם מעוצבים כדי להיות ברורים לעין באור שמש חזק, יותר מאשר כל מסך אחר. הם נהדרים עבור תצוגות גדולות מאוד ולכן הם מרשימים ואפקטיביים במיוחד.

מסכי לדים לשימוש בחוץ – המפתח להצלחת האירוע שלכם

מסכי לדים בשימוש חיצוני לא רק מציגים את אחת מהצורות הבהירות והטובות ביותר של התצוגה האלקטרונית, הם גם מספקים לכם את הדרך להפוך משהו קטן לאירוע המשודר באופן ציבורי עבור קהל רחב.

באופן כללי אירוע המתרחש בחוץ אומר שמספר גדול של אנשים יהיה מסוגל להגיע אליו, אך זה גם אומר שאנשים שעומדים או יושבים מעבר לשורה השישית לא יצליחו לראות מה קורה מקדימה, ואנשים בשורה האחרונה לא יראו כלום בכלל. וכאן מסך LED נכנס לתמונה.

אתם תוכלו להראות דימוי של מה שקורה מקדימה על הבמה וכל מי שנמצא בקהל יוכל לראות את אותו הדימוי באיכות מצוינת.

בעזרת מסכי לדים ניידים, אתם תוכלו לספק לקהל שלכם את הדרך הטובה ביותר של הנגישות והנראות של האירוע. ככלי של האירוע, מסכי הלד יעלו את:

  • ההשתתפות באירוע
  • ההנאה והערכת האירוע
  • רווחיות האירוע
  • קידום האירוע

יש גם אלמנט נוסף לחשיפה מסוג זה: הבאת האירוע לקהל במקום הבאת הקהל לאירוע. זה קונספט חדש לגמרי שהצליח להיווצר רק בזכות התקדמות הטכנולוגיה. אך כיום, אתם יכולים לקחת אירועים שהוקלטו מראש, קמפיינים שיווקיים, פרסומות בשידור חי או אפילו שידור חי מאירועים שמתרחשים במקומות אחרים בכל מקום, בכל זמן. כך אתם בעצם מעלים את החשיפה שלכם פי עשר.

הבאת האירוע לקהל במקום הבאת הקהל לאירוע

יש גם אלמנט נוסף לחשיפה מסוג זה: הבאת האירוע לקהל במקום הבאת הקהל לאירוע. זה קונספט חדש לגמרי שהצליח להיווצר רק בזכות התקדמות הטכנולוגיה. אך כיום, אתם יכולים לקחת אירועים שהוקלטו מראש, קמפיינים שיווקיים, פרסומות בשידור חי או אפילו שידור חי מאירועים שמתרחשים במקומות אחרים בכל מקום, בכל זמן. כך אתם בעצם מעלים את החשיפה שלכם פי עשר.

היופי שבהשכרת מסכי לדים לאירועי חוצות היא שהם לא תקועים במקום אחד ולכן לא מגבילים אתכם בקשר למה שאתם רוצים לעשות והיכן אתם רוצים לעשות זאת. תוכלו להזיז את מסכי הלד לפי הצרכים של האירוע שלכם.

אנחנו מספקים את מסכי הלד להשכרה ואת ההתקנה עבור האירועים בחוץ ובפנים ואתם יכולים להשתמש בהם כפי שאתם רוצים מבחינת התוכן – זה יכול להיות אירוע פרטי או ציבורי, עסקי או משפחתי.

אנחנו מספקים מסכי לדים לאירועים בחוץ, מסכי לדים לאירועים בפנים, התקנות, תמיכה וצוות מקצועי ואדיב ואת כל האביזרים הנלווים.

דרך השימוש במסכי לדים אתם יכולים להיות בטוחים שהאירוע שלכם יגיע לעיניים של כל מי שיהיה שם, רחוק או קרוב. המסכים המדהימים האלה לא רק אפקטיביים ויעילים, רווחיים וחסכניים, הם גם יתנו לאירוע שלכם את החשיפה שהוא זקוק לה כדי להיות הצלחה גדולה. אז פנו אלינו עוד היום והזמינו מסכי לדים לאירועים שלכם.

Call Now Button