יתרון יחסי לעסקים קטנים בעולם תחרותי

Facebook Twitter Linkedin Instagram YouTube VK Xing

בעולם הדיגיטלי, הלקוחות יודעים יותר על קניות אונליין מאשר על ביקור בחנות ממשית. אך אם יש לכם חנות משלכם ואתם רוצים לנצח את המתחרים שלכם, תצטרכו לפתח דרכים ייחודיות. תצטרכו ליצור חוויה בתוך החנות שמשאירה את הלקוחות שלכם עם רושם חיובי כמה שיותר זמן.
שלטים דיגיטליים הם דרך מעולה למשוך לקוחות באופן חדשני וייחודי. הם מושכים את תשומת הלב מהעוברים והשבים. מסכי לד עם וידאו הופכים להיות יותר ויותר פופולאריים בכל העולם בגלל האווירה שהם משרים, הבהירות שלהם והנראות שלהם מרחוק.

היתרונות של מסכי לד

כדי למשוך את תשומת הלב של הלקוחות שלכם, אתם חייבים להשיג מסכי לד עם וידאו. הנה כמה מהיתרונות הנהדרים של מסכי הלד:

  • מסכי לד מקפיצים את המכירות – זה ידוע שמסכי לד מעלים את המכירות. כאשר מדובר במודעות דיגיטליות, זו רק ההתחלה. זה עוזר לכם להשתלט יותר על התנהגות הקניות של הקונה. זה עוזר לגשר על הפער בין החנות עצמה לבין המכירות אונליין.
  • מסכי לד תופסים תשומת לב – כמו הטלוויזיה, הדפוס והרדיו, מסכי הלד תופסים את תשומת ליבנו מאוד מהר. המסכים בעלי האיכות הגבוהה והצבעים החדים יכולים לכלול אלמנטים כמו חדשות וקליפים בשידור חי שמאפשרים למשווקים להתחבר ללקוחות.
  • לא ניתן להתעלם מהמסרים – בעזרת מסכים דיגיטליים, אתם יכולים לשדרג את המכירות שלכם ולקחת יותר שליטה על התנהגות הקניה של הלקוחות שלכם. בעזרת צבעים, קליפים, גרפיקה ואנימציה ניתן להעביר את המסר ללקוחות שלכם.
  • קישוריות ונגישות – השלטים הדיגיטליים של מסכי הלד יכולים להיות מחוברים לאינטרנט ולהישלט באופן מקומי או מרחוק. ניתן לכלול את הפיד של הטוויטר, את תחזית מזג האוויר, תוכן וידאו או פוסט מבלוג. למשל, אם מסך LED נמצא בתוך חנות בגדים, אפשר להקרין טיפים של אופנה או סרטונים אופנתיים.
  • מסכי לד משפיעים על החלטות הקניה – אם מדובר בלהגיע לקהל היעד שלכם, חשוב מאוד לתקשר עם הלקוחות בצורה אפקטיבית ולייצר יותר הכנסות. לכן מסכי לד הם פתרון מושלם עבור השפעה על החלטות הקניה של הלקוחות.
  • כדי להתחרות בתקופה המודרנית הזאת, עסקים חייבים להבטיח שהחוויה של הלקוחות שלהם תהיה גם מרשימה וגם מהנה. בעזרת התקנת מסכי לד, ניתן לפגוש את הצרכים העסקיים שלכם.

אז מה הופך את מסכי הלד לשונים מכל המסכים האחרים בשוק?

ישנם יתרונות הנראים לעין לא רק למקצוענים אלא גם למשתמשים שלא מכירים את טכנולוגיות המסכים.
ניתן לומר שבהשוואה למקרן, מסכי לד דורשים פחות מקום להתקנה. אז קודם כל, כאשר אנחנו מדברים על "מסכי לד", או "תצוגת לד", אנחנו בעצם מדברים על מסך לד לאירועים המורכב לגמרי מלדים כאשר התמונה מורכבת מדיודות. אנחנו לא מדברים על "טלוויזיות לד" שהן בעצם מסכי LCD.


היתרון הראשון והברור מכולם הוא שמסכי לד הם המוצר היחיד בעולם שניתן להתקין בחוץ בלי הגנה נוספת. לבדו, המסך הוא חסין מים ואבק, מספיק חזק כדי להיראות תחת שמש חזקה וישירה ומספיק חזק כדי לעמוד ברמות מסוימות של ונדליזם.
היתרונות הנוספים של מסכי הלד הם הגמישות במונחים של הגודל והצורה, כאשר המגבלה היחידה היא הרזולוציה, אם הגודל קטן מדי (למרות שזה לא בהכרח נכון כיום, כאשר איכות התמונה מדהימה גם במסכים קטנים).
כאשר צריך פיזית לחבר את המסכים אחד לשני כדי להגיע לפורמטים גדולים יותר או לצורות מיוחדות עם טכנולוגיות מסכים אחרות, מסכי לד תמיד יהיו רציפים, ותהיה להם מסגרת חיצונית רק אם תרצו בכך.

המודולריות של המסכים היא גם הסיבה לקלות השימוש וההתקנה, שהופכת את הטכנולוגיה הזאת לפתרון האדיאלי לשימוש. ואפילו עוד לא דיברנו על ארבעת המאפיינים המיוחדים של איכות התמונה, שהופכים את ההשפעה הויזואלית של מסכי הלד לכל כך מיוחדת ומדהימה.
אתם רק צריכים להוסיף את כל היתרונות האלה לצבעים המדהימים ולניגודיות הנהדרת. ועוד יתרון נהדר זה החזרת ההשקעה. מסכי לד, אם מתקינים אותם ומשתמשים בהם כמו שצריך, יכולים להגיע עד ל- 100,000 שעות של שימוש. ולמסכי לד יש הרי הרבה שימושים.

לסיכום

היתרונות של מסכי הלד כוללים צבעים חזקים הנראים תחת תנאי מזג אוויר חזקים כולל שמש חזקה; הם מגיעים בגדלים גדולים במיוחד, מה שמאפשר לקהל לצפות בהם ממרחקים גדולים; זווית צפיה רחבה יותר עם צורה גמישה יותר; אפקטים של תאורת ווידאו; מופע מולטימדיה דינמי וצבעוני המספק יותר מידע מהבאנרים הסטטיים; תומך במקורות קלט שונים, המחוברים לאינטרנט או לא מחוברים לאינטרנט; שליטה אוטומטית על הטמפרטורה וכוונון הבהירות.
אחד היתרונות הבסיסיים של מסכי לד הוא המראה שלהם. הם דקים עם עיצוב חלקלק המותאם אישית לכל מקום. מסכי לד עדיפים על מסכי LCD מאחר והם לא משתמשים בנורות פלואורסצנט ולכן הם קלים יותר ודקים יותר. מסכי לד גם צורכים פחות אנרגיה וחוסכים הרבה יותר אנרגיה. אם יש לכם שאלות לגבי מסכי לד, פנו אלינו ונשמח לענות לכל שאלותיכם.

Call Now Button